Dieta sirt Bielsko-Biała

Zainspirowała Cię zmiana Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie portale o tym rozmawiały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej zielonej drogi, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywów!

Jesteś z Bielska-Białej lub żyjesz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszej listy dostarczą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne dostarczające dietę sirtfood do Bielska-Białej

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, bo to właśnie za jej sprawą wiele osób zrealizowało swój plan. Będąc na diecie sirt musimy przejść przez moduły diety, które zaplanowano w taki sposób, aby dać wsparcie każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Pierwsze fazy diety mogą okazać się uciążliwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Twórcy diety wymyślili specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i naładujesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się utrzymać dobre przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Przebieg diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety zaprojektowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając dietę, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki tego planu żywieniowego są najtrudniejsze przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie trzeba wypić owocowo-warzywne koktajle. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że w trakcie tych dni można spożywać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 shaki z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego koktajlu. Ilość kalorii nie jest już ograniczona (nie ma wytycznych w dniu stosowania), jednak nie powinno się popadać ze skrajności w skrajność. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne, by nadal tracić kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 complete 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że sami opracowujemy dania oraz koktajle według własnych preferencji. Trzeba mieć na uwadze, aby nasza dieta sirtfood miała minimum jeden shake oraz stałe potrawy oparte na produktach sirtuinowych. Dania z diety sirtfood powinny być lekkie, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy sok powinien zawierać konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Bielsko-Biała - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Bielsku-białej – z nami to realne!

Żyjesz w Bielsku-białej lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Wyjątkowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zamierza skutecznie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Bielsku-białej

Catering dietetyczny w Bielsku-białej pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dobrane paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że dieta pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sirtfood, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają szybkich rozwiązań.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).