Dieta sirtfood Łódź

Zaintrygowała Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie portale o tym pisały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą! Możesz być pewny, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Łodzi lub żyjesz w tym rejonie? Do Ciebie też dojedziemy!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Łodzi

Nic do wyświetlenia

Dieta sirtfood – co powinieneś o niej wiedzieć?

Dieta sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfodd to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie za jej sprawą wiele osób osiągnęło swój cel. Stosując tę dietę sirt musimy przejść przez fazy diety, które zaplanowano z myślą, by pomóc każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Pierwsze etapy diety mogą okazać się niełatwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.

Twórcy diety opatentowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później próbujesz podtrzymać dobre przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!

Jakie są fazy diety sirt?

Przebieg sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Pokazując sposób żywienia, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I - 1000 kcal dziennie!

Pierwsze etapy diety sirtuinowej są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się zaledwie 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie należy wypić zielone koktajle. Dopuszcza się 1 posiłek stały. Przez znaczne ograniczenia kaloryczne osoby, które są bardzo aktywne fizycznie nie powinny wchodzić w ten sposób żywienia.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dnia i w tym czasie można spożywać 1500 kcal. Przysługują nam 2 posiłki stałe i dwa koktajle z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego kotajlu. Kaloryczność nie jest już ograniczona (brak wytycznych w dniu stosowania), lecz nie należy popadać ze skrajności w skrajność. Warto poznać swoje zapotrzebowanie energetyczne, aby wciąż tracić zbędne kilogramy lub utrzymać obecną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 do 22. dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli sami komponujemy posiłki oraz koktajle według własnych upodobań. Należy pamiętać, aby nasza dieta sirtfood zawierała przynajmniej jeden koktajl oraz stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis oparty na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl powinien zawierać odpowiednią ilość sirtuin.
dieta sirtfood dieta sirtfood diety dieta dieta sirtfood Łódź dieta pudełkowa

Najlepszy catering dietetyczny Adele w Łodzi – z nami to realne!

Mieszkasz w Warszawie lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta pudełkowa sirtfood jest dostępna w ofercie cateringu dietetycznego Powermeal. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!

Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto chce skutecznie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zależy Ci na redukcji masy w krótkim czasie? Zaufaj profesjonalistom, a Ty ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Łodzi

Najlepszy catering dietetyczny Powermeal w Łodzi wspiera Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dobrane pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że dieta sirtfood pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sirt, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują prostych metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może zamówić tego typu dietę. Nie powinny stosować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała, a także:
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).