Dieta sirt Kraków

Zainspirowała Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc! Możesz być pewny, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirtfood jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Krakowa lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi z katalogu poniżej dostarczą do Ciebie dietę sirt!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Krakowa

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirt to inaczej dieta sirtfood, która dostarcza naszemu organizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. To dieta dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy w krótkim czasie. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta sirtfood Adele, ponieważ to właśnie za jej sprawą wiele osób wypracowało swój plan. Będąc na diecie sirt musimy przebrnąć przez fazy diety, które skomponowano w taki sposób, aby pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy i pozbyć się tkanki tłuszczowej. Pierwsze etapy diety mogą okazać się niełatwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie i sprzyja redukcji masy.
Autorzy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i naładujesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Dieta sirtfood trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by zachować dobre nawyki żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!

Jak wyglądają fazy diety sirt?

Dieta sirtfood składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety opracowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając dietę w oryginalnej wersji, którą dostarcza catering dietetyczny, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Pierwszy etap trwa zaledwie 3 dni. Pierwsze etapy diety sirtuinowej są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się zaledwie 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie należy wypić zielone koktajle. Dopuszcza się jeden posiłek stały. Ze względu na tak znaczne ograniczenia kaloryczne nie powinny stosować się do tych zasad osoby bardzo aktywne fizycznie.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dnia i w tym czasie można spożywać 1500 kcal. Przysługują nam 2 posiłki stałe i dwa koktajle z diety sirtuinowej.

Faza II etap I - 1000 kcal!

Faza druga trwa 14 dni. Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłki stałe oraz 1 koktajl lub 2 posiłki i 2 koktajle. Kaloryczność nie jest już ograniczona (brak wytycznych w dniu stosowania), lecz nie należy popadać ze skrajności w skrajność. Warto poznać swoje zapotrzebowanie energetyczne, aby wciąż tracić kilogramy lub utrzymać obecną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 do 22. dnia diety.

Faza II etap II

Trzeci etap końcowy, czyli sami komponujemy posiłki oraz koktajle według własnych upodobań. Należy pamiętać, aby nasza dieta sirtfood zawierała przynajmniej jeden koktajl oraz stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis oparty na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl powinien zawierać odpowiednią ilość sirtuin. Sirtuinowa Dieta pudełkowa to posiłki bogate w niezbędne wartości odżywcze i maximum witamin, które dodadzą energii na cały dzień. Ma to na celu zregenerować organizm, a jednocześnie doprowadzić do redukcji masy.

sirtfood dieta sirtfood diety dieta sirtfood dieta sirtfood Kraków dieta pudełkowa, dieta sirtfood, catering dietetyczny

Catering dietetyczny Adele w Krakowie – z nami to możliwe!

Przebywasz w Warszawie lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie cateringu dietetycznego Powermeal. Szczegółowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!

Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby skutecznie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie, a Ty ciesz się efektami! Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie, by codziennie otrzymywać posiłki bogate w niezbędne minerały, a jednocześnie chudnąć.

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Krakowie

Cateringi dietetyczne z naszej listy w Krakowie pomogą Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a dopasowane pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sirt, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązania na rynku dla wszystkich, którzy oczekują prostych sposobów i tego że sirtuinowa dieta pudełkowa będzie skuteczna i smaczna.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Dieta sirtfood nie jest dla każdego, ze względu na niską podaż energii. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kalorii dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).