Dieta sirt Wrocław

Zainspirowała Cię zmiana Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Chcesz zrzucić zbędne kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą! Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a z pewnością będziesz zadowolony z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Wrocławia lub mieszkasz w okolicy? Cateringi dietetyczne w liście poniżej dostarczą smaczną dietę sirt wprost pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne dostarczające dietę sirtfood do Wrocławia

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Dieta sirtfood to inaczej sposób żywienia, podczas którego dostarcza się naszemu organizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, stymulujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia – zostały nazwane „genem szczupłości”! Działanie sirtuin opóźnia proces starzenia. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie dzięki niej wiele osób osiągnęło swój cel. Stosując tę dietę sirt musimy przejść przez fazy diety, które skomponowano z myślą, by dać wsparcie każdemu zrzucić zbędne kilogramy w krótkim czasie i przyspieszyć spalanie tłuszczu. Pierwsze etapy diety mogą okazać się trudniejsze przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.

Składnikami koktajli sirtuinowych są świeże warzywa i owoce, które są pełne antyoksydantów – one dezaktywują wolne rodniki!

Twórcy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają ciało. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się utrzymać zdrowe nawyki żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!

Jak wyglądają fazy diety sirtfood?

Przebieg sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Obrazując sposób żywienia, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I - 1000 kcal!

Pierwsze etapy diety są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się zaledwie 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie należy wypić zielone koktajle. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dnia i w tym czasie można spożywać 1500 kcal. Przysługują nam 2 posiłki stałe i dwa koktajle z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie przysługują 3 posiłki stałe oraz jeden kotajl. Kaloryczność nie jest już ograniczona (brak wytycznych w dniu stosowania), lecz nie należy popadać ze skrajności w skrajność. Warto poznać swoje zapotrzebowanie energetyczne, aby wciąż tracić kilogramy lub utrzymać obecną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 do 22. dnia diety.

Faza II etap II - nie ma ograniczeń kalorycznych

Drugi etap drugiej fazy to etap końcowy, czyli sami komponujemy posiłki oraz koktajle według własnych upodobań. Należy pamiętać, aby nasza dieta sirtfood zawierała przynajmniej jeden koktajl oraz stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis oparty na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl powinien zawierać odpowiednią ilość sirtuin.

Dieta sirtfood dieta pudełkowa - choroby układu pokarmowego
dieta sirtfood dieta sirtfood diety dieta sirtfood dieta sirtfood Wrocław dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt  we Wrocławiu? Z naszym portalem to realne!

Przebywasz w mieście lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie cateringu dietetycznego Powermeal, Masterdieta oraz SuperMenu. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!

Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby z dobrym skutkiem zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie, a Ty ciesz się efektami! Catering dietetyczny zadba o Twoje zdrowe odżywianie, by spowolnić proces starzenia!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi we Wrocławiu

Cateringi dietetyczne we Wrocławiu wesprą Cię na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a odpowiednia dieta pudełkowa oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują prostych sposobów i smacznej diety sirtuinowej.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy może tego typu dietę ze względu na niską podaż energii, powodem tego są znaczne ograniczenia kaloryczne. Nie powinny stosować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej redukcji masy ciała, a także:
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).