Dieta sirt Warszawa

Zaintrygowała Cię metamorfoza Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie portale o tym pisały. Masz już dość nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirtfood jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a na pewno będziesz zadowolony z wielu sukcesów!

Jesteś z Warszawy lub mieszkasz w okolicy? Wybierz catering z katalogu poniżej, każdy dotrze wprost pod Twoje drzwi ze smacznymi posiłkami!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Warszawy

Nic do wyświetlenia

Dieta sirtfood – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału odpowiednich białek, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Polega na redukcji masy ciała w bardzo krótkim czasie. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób zrealizowało swój cel. Stosując dietę sirt musimy przejść przez elementy diety, które skomponowano w taki sposób, aby dać wsparcie każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Pierwsze etapy diety sirtuinowej mogą okazać się niełatwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu. Najważniejsze są tutaj ograniczenia kaloryczne i liczba posiłków.

Twórcy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają ciało. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Sirtuinowa dieta pudełkowa i ogólnie dieta sirtfood trwa 22 dni, a później usiłujesz zachować nowe nawyki żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!

Jak wyglądają fazy diety sirtfood?

Porządek diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania opracowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Pokazując sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I - 1000 kcal!

Pierwsze etapy diety są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się zaledwie 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie należy wypić zielone koktajle. Dopuszcza się 1 posiłek stały. Właśnie ze względu na niską podaż energii, osoby aktywne nie powinny przechodzić przez początkowe fazy diety.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dnia i w tym czasie można spożywać 1500 kcal. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety sirtuinowej lub też 3 posiłki i 1 koktajl sirtuinowy.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać aż 3 posiłki stałe oraz jeden kotajl. Kaloryczność nie jest już ograniczona (brak wytycznych w dniu stosowania), lecz nie należy popadać ze skrajności w skrajność. Warto poznać swoje zapotrzebowanie energetyczne, aby wciąż tracić kilogramy lub utrzymać obecną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Czas na etap końcowy, czyli sami komponujemy posiłki oraz koktajle według własnych upodobań. Należy pamiętać, aby nasza dieta sirtfood zawierała przynajmniej jeden koktajl oraz stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis oparty na zdrowych produktach, mając na uwadze odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl powinien zawierać odpowiednią ilość sirtuin.

dieta sirtfood Warszawa - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

Catering dietetyczny Adele w Warszawie – z nami to realne!

Mieszkasz w Warszawie lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie cateringu dietetycznego Powermeal, SuperMenu oraz Masterdieta. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!

Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby z dobrym skutkiem zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z rezultatów jakie daje sirtuinowa dieta pudełkowa!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Warszawie

Catering dietetyczny Warszawie pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dobrane pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sitruinowej, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują prostych metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Dieta sirtfood nie może być stosowana przez każdego poprzez znaczne ograniczenia kaloryczne. Nie powinny stosować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała, a także:
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).