Dieta sirt Poznań

Zaintrygowała Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już dość głodówkowych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc! Możesz być pewny, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu pozytywnych aspektów!
 
Jesteś z Poznania lub mieszkasz w okolicy? Do Ciebie też dotrzemy!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Poznania

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie za jej sprawą wiele osób osiągnęło swój cel. Stosując dietę sirt musimy przejść przez etapy diety, które zaplanowano w taki sposób, aby dać wsparcie każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Pierwsze etapy diety mogą okazać się uciążliwe przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces wpływa na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety wymyślili specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają ciało. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później starasz się zachować nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety opracowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Obrazując sposób żywienia, prezentuje się właśnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się zaledwie 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie należy wypić zielone koktajle. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dnia i w tym czasie można spożywać 1500 kcal. Przysługują nam 2 posiłki stałe i dwa koktajle z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego kotajlu. Kaloryczność nie jest już ograniczona (brak wytycznych w dniu stosowania), lecz nie należy popadać ze skrajności w skrajność. Warto poznać swoje zapotrzebowanie energetyczne, aby wciąż tracić kilogramy lub utrzymać obecną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 do 22. dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli sami komponujemy posiłki oraz koktajle według własnych upodobań. Należy pamiętać, aby nasza dieta sirtfood zawierała przynajmniej jeden koktajl oraz stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis oparty na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl powinien zawierać odpowiednią ilość sirtuin.
dieta pudełkowa dieta sirtfood dieta sirt diety dieta sirtfood dieta sirtfood Poznań dieta pudełkowa

Catering dietetyczny Adele w Poznaniu – z nami to realne!

Mieszkasz w Warszawie lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta pudełkowa sirt jest dostępna w ofercie cateringu dietetycznego Powermeal. Szczegółowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!

Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza skutecznie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki diety sirtuinowej. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie, a Ty ciesz się z osiągniętych celów!

Wybrany catering dietetyczny, a dokładnie dieta sirtfood ze względu na znaczne ograniczenia kaloryczne pozwoli Ci w krótkim czasie zrzucić zbędne kilogramy i pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej. Chcesz zredukować masę ciała? Dieta sirtfood to najlepszy wybór! Catering dietetyczny przygotuje dla Ciebie pełnowartościowe posiłki stałe i koktajle sirtuinowe, które skutecznie przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej bez efektu jojo.

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Poznaniu

Catering dietetyczny Powermeal w Poznaniu pomaga Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a odpowiednie paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sitruinowej, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają szybkich sposobów.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).