Dieta sirt Blachownia

Zaskoczyła Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już dość głodówkowych diet? Chcesz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej drogi, a z pewnością będziesz zadowolony z wielu sukcesów!

Jesteś z Blachowni lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi z naszej listy dowiozą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Blachowni

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób zrealizowało swój cel. Stosując dietę sirt musimy przebrnąć przez etapy diety, które zaplanowano w taki sposób, aby pomóc każdemu zgubić zbędne kilogramy. Pierwsze etapy diety mogą wydawać się trudniejsze przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces wpływa na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Twórcy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają ciało. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by utrzymać nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg diety został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania zaplanowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając dietę, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety są najtrudniejsze przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się tylko 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień powinno się wypić zielone soki. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  i w trakcie tych dni możesz jeść 1500 kalorii. Przysługują nam 2 dania stałe i 2 koktajle z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Kaloryka nie jest już szczegółowo określona (nie ma tego typu zasad w dniu stosowania), ale nie powinno się popadać ze skrajności w skrajność. Warto poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, by dalej tracić zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. Tym sposobem odżywiamy się od 8 get 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, oznacza to, że sami opracowujemy potrawy oraz koktajle według własnych upodobań. Należy mieć na uwadze, aby nasza dieta sirtfood miała co najmniej jeden koktajl i stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Dania z diety Adele powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok musi mieć w sobie konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Blachownia - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Blachowni – z nami to możliwe!

Mieszkasz w Blachowni lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby efektywnie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Blachowni

Catering dietetyczny w Blachowni pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a odpowiednie pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że dieta pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sirtfood, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają szybkich rozwiązań.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien zamówić tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).