Dieta sirt Bolesławiec

Zainspirowała Cię metamorfoza Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej drogi, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Bolesławca lub żyjesz w okolicy? Cateringi z naszej listy dostarczą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne dostarczające dietę sirtfood do Bolesławca

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Dieta sirt to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie za jej sprawą wiele osób wypracowało swój cel. Stosując dietę sirt musimy przejść przez fazy diety, które zostały skomponowane z myślą, by pomóc każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowe etapy diety mogą wydawać się uciążliwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety wymyślili specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i naładujesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później próbujesz zachować nowe nawyki żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaprojektowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Obrazując sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy diety są wymagające z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się tylko 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie powinno się wypić owocowo-warzywne shaki. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że w trakcie tych dni dopuszcza się spożywanie 1500 kalorii. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 soki z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Ilość kalorii nie jest już ograniczona (brak tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zalecamy poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, żeby dalej tracić zbędne kilogramy lub utrzymać obecną wagę. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 complete 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, oznacza to, że indywidualnie komponujemy potrawy oraz koktajle według własnych upodobań. Powinno się nie zapominać, aby nasza dieta sirtfood miała co najmniej jeden sok i stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Dania z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy koktajl musi mieć w sobie odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Bolesławiec - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Bolesławcu – z nami to możliwe!

Przebywasz w Bolesławcu lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Wyjątkowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby z dobrym skutkiem zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Bolesławcu

Catering dietetyczny w Bolesławcu pomoże Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz konkretną fazę i etap, a dobrane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że dieta zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sirt, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują przystępnych sposobów.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).