Dieta sirt Bydgoszcz

Zainspirowała Cię zmiana Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie portale o tym rozmawiały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą!

Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirtfood jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Bydgoszczy lub żyjesz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dostarczą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Bydgoszczy

Nic do wyświetlenia

Dieta sirtfood – co powinieneś o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli hamują proces starzenia. Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie za jej sprawą wiele osób zrealizowało swój cel. Stosując dietę sirtfood musimy przejść przez etapy diety, które zostały skomponowane z myślą, by dać wsparcie każdemu kto chce zrzucić zbędne kilogramy. Pierwsze etapy diety sirtuinowej mogą okazać się trudniejsze przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.

Twórcy diety wymyślili specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później usiłujesz podtrzymać dobre nawyki żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo! Stąd też osoby, które zamówiły catering dietetyczny nie rezygnują z niego po zakończeniu diety sirtfood.

Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Porządek sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania opracowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Pokazując sposób żywienia, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są najtrudniejsze przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień sposób odżywiania wymaga tego, aby wypić owocowo-warzywne koktajle. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że w tym czasie dopuszcza się spożywanie 1500 kalorii. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 koktajle z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego shake’a. Kaloryczność nie jest już ograniczona (brak wytycznych w dniu stosowania), jednak nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, żeby wciąż gubić kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli indywidualnie komponujemy potrawy , a także koktajle według własnych preferencji. Trzeba mieć na uwadze, aby nasza dieta sirtfood miała minimum jeden koktajl i stałe dania oparte na składnikach sirtuinowych. Dania z diety sirt powinny być lekkie, a całe menu oparte na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok powinien zawierać odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Bydgoszcz - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Bydgoszczy – z nami to możliwe!

Przebywasz w Bydgoszczy lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Wyjątkowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!

Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zamierza skutecznie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie trać czasu, zamów catering dietetyczny. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Bydgoszczy

Catering dietetyczny w Bydgoszczy wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a odpowiednie pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sirtfood, którą dostarczy wybrany przez Ciebie catering dietetyczny, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze skutki jakie daje sirtuinowa dieta pudełkowa bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują szybkich sposobów.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy może wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).