Dieta sirt Chełm

Zaintrygowała Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już dość głodówkowych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu sukcesów!

Jesteś z Chełmu lub mieszkasz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dowiozą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Chełmu

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Dieta sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Dieta sirt to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób zrealizowało swój cel. Stosując dietę sirtfood musimy przebrnąć przez etapy diety, które zaplanowano w taki sposób, aby pomóc każdemu zgubić zbędne kilogramy. Początkowe fazy diety mogą okazać się uciążliwe przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety opatentowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają organizm. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później próbujesz zachować zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Przebieg diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Pokazując sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki tego planu żywieniowego są wymagające przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień dieta nakazuje wypić zielone soki. Dopuszcza się jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że w tym czasie można spożywać 1500 kalorii. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 shaki z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego shake’a. Ilość kalorii nie jest już szczegółowo określona (żadnych wytycznych w dniu stosowania), jednak nie można popadać ze skrajności w skrajność. Zalecamy poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, żeby nadal tracić kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 get 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli samodzielnie opracowujemy dania , a także koktajle według własnych upodobań. Należy mieć na uwadze, aby nasz sposób żywienia Adele miał przynajmniej jeden sok i stałe potrawy oparte na produktach sirtuinowych. Dania z diety sirt powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl musi zawierać wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Chełm - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Chełmie – z nami to możliwe!

Przebywasz w Chełmie lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Szczegółowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto chce skutecznie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Chełmie

Catering dietetyczny w Chełmie wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a odpowiednie boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że dieta przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sirt, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają prostych sposobów.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).