Zainspirowała Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie portale o tym pisały. Masz już dość nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej przygody, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Chojnic lub żyjesz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dowiozą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Chojnic

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie za jej sprawą wiele osób zrealizowało swój cel. Będąc na diecie sirt musimy przejść przez etapy diety, które zostały skomponowane z myślą, by dać wsparcie każdemu zgubić zbędne kilogramy. Początkowe etapy diety mogą wydawać się trudniejsze przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety wymyślili wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają organizm. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się utrzymać dobre nawyki żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Przebieg diety został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Pokazując dietę, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy diety Adele są wymagające ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się zaledwie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień dieta nakazuje wypić owocowo-warzywne koktajle. Dopuszcza się jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  i w trakcie tych dni możesz dostarczać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 soki z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego koktajlu. Ilość kalorii nie jest już szczegółowo określona (brak wytycznych w dniu stosowania), jednak nie należy przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Powinno się poznać zapotrzebowanie energetyczne, aby nadal gubić kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 reach 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli samodzielnie komponujemy dania , a także soki według własnych upodobań. Powinno się pamiętać, aby nasza dieta sirtfood miała co najmniej jeden koktajl i stałe dania oparte na składnikach sirtuinowych. Posiłki z diety sirt powinny być lekkie, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy shake powinien mieć w sobie konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Chojnice - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Chojnicach – z nami to możliwe!

Przebywasz w Chojnicach lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza skutecznie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Chojnicach

Catering dietetyczny w Chojnicach wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a odpowiednie boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że ten sposób odżywiania przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sirtfood, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują szybkich sposobów.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien zamówić tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).