Dieta sirt Ciechanów

Zainspirowała Cię przemiana Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej drogi, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu sukcesów!

Jesteś z Ciechanowa lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi z naszej listy dostarczą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne oferujące dietę sirtfood z dostawą do Ciechanowa

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie za jej sprawą wiele osób osiągnęło swój cel. Będąc na diecie sirt musimy przebrnąć przez etapy diety, które zaplanowano z myślą, by dać wsparcie każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Początkowe fazy diety mogą wydawać się uciążliwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają ciało. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by zachować dobre przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania zaprojektowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając sposób żywienia, prezentuje się właśnie tak:

Faza I etap I

Początki tego planu żywieniowego są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się tylko 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie sposób odżywiania wymaga tego, aby wypić owocowo-warzywne soki. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że w tym czasie możesz jeść 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 shaki z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Kaloryczność nie jest już wyliczona na każdy dzień (brak tego typu zasad w dniu stosowania), ale nie można przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, aby dalej zrzucać kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. Tym sposobem odżywiamy się od 8 realize 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli sami opracowujemy potrawy , a także soki według własnych upodobań. Trzeba mieć na uwadze, żeby nasz sposób odżywiania sirt posiadał minimum jeden sok i stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Potrawy z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy sok powinien zawierać odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Ciechanów - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Ciechanowie – z nami to możliwe!

Przebywasz w Ciechanowie lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Szczegółowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zamierza z dobrym skutkiem zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Ciechanowie

Catering dietetyczny w Ciechanowie wesprze Cię na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a dobrane paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania zadziała! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sirtfood, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują przystępnych metod.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien zamówić dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).