Dieta sirt Dąbrowa Górnicza

Zaintrygowała Cię metamorfoza Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie portale o tym pisały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej przygody, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu sukcesów!

Jesteś z Dąbrowy Górniczej lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi z naszej listy dowiozą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne dostarczające dietę sirtfood do Dąbrowy Górniczej

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Dieta sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, stymulające geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Odżywianie sirt to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój plan. Stosując dietę sirt musimy przejść przez fazy diety, które skomponowano w taki sposób, aby pomóc każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Pierwsze fazy diety mogą okazać się niełatwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces wpływa na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety wymyślili wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później usiłujesz utrzymać dobre przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając dietę, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są wymagające przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się tylko 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień powinno się wypić zielone soki. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4 dni do nawet tygodnia  i w trakcie tych dni dopuszcza się spożywanie 1500 kalorii. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego koktajlu. Ilość kalorii nie jest już wyliczona na każdy dzień (nie ma wytycznych w dniu stosowania), jednak nie powinno się popadać ze skrajności w skrajność. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne, żeby wciąż tracić zbędne kilogramy lub utrzymać obecną wagę. Tym sposobem odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli indywidualnie opracowujemy posiłki i koktajle według własnych preferencji. Należy nie zapominać, żeby nasza dieta sirtfood miała przynajmniej jeden sok oraz stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety sirtfood powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy shake musi zawierać odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Dąbrowa Górnicza - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Dąbrowej Górniczej – z nami to realne!

Żyjesz w Dąbrowej Górniczej lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Szczegółowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza skutecznie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Dąbrowej Górniczej

Catering dietetyczny w Dąbrowej Górniczej wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a dobrane paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują prostych sposobów.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien zamówić tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).