Dieta sirt Dębica

Zaintrygowała Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już dość głodówkowych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Dębicy lub żyjesz w okolicy? Cateringi z naszego katalogu dostarczą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Dębicy

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Dieta sirt to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój cel. Stosując dietę sirtfood musimy przejść przez fazy diety, które skomponowano z myślą, by pomóc każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Pierwsze etapy diety mogą wydawać się uciążliwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety wymyślili specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później usiłujesz utrzymać nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Obrazując sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są wymagające ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się tylko 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień dieta nakazuje wypić owocowo-warzywne soki. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4 dni accomplish nawet tygodnia  , ważne jest to, że przez ten czas dopuszcza się spożywanie 1500 kcal. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego soku. Ilość kalorii nie jest już szczegółowo określona (żadnych tego typu zasad w dniu stosowania), lecz nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zalecamy poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, by dalej gubić kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 reach 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że indywidualnie opracowujemy dania i soki według własnych upodobań. Należy mieć na uwadze, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał co najmniej jeden sok oraz stałe dania oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety sirt powinny być lekkie, a całe menu oparte na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy shake powinien mieć w sobie konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Dębica - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Dębicy – z nami to możliwe!

Mieszkasz w Dębicy lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby z dobrym skutkiem zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Dębicy

Catering dietetyczny w Dębicy pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a dobrane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że dieta pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sirt, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują szybkich sposobów.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).