Dieta sirt Gdańsk

Zaskoczyła Cię metamorfoza Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie portale o tym pisały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej zielonej przygody, a na pewno będziesz zadowolony z wielu sukcesów!

Jesteś z Gdańska lub mieszkasz w okolicy? Cateringi z naszego katalogu dostarczą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Gdańska

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Odżywianie sirtfood to inaczej dieta Adele, bo to właśnie dzięki niej wiele osób osiągnęło swój cel. Stosując dietę sirt musimy przebrnąć przez fazy diety, które skomponowano w taki sposób, aby pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Początkowe etapy diety mogą okazać się uciążliwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety opatentowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają ciało. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później starasz się podtrzymać nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Porządek diety został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania zaplanowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Pokazując dietę, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są wymagające przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień sposób odżywiania wymaga tego, aby wypić owocowo-warzywne shaki. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , należy pamiętać o tym, że przez ten czas możesz dostarczać 1500 kcal. Przysługują nam 2 dania stałe i 2 soki z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego shake’a. Kaloryka nie jest już wyliczona na każdy dzień (brak wytycznych w dniu stosowania), lecz nie można popadać ze skrajności w skrajność. Powinno się poznać zapotrzebowanie energetyczne, by wciąż tracić kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. Tym sposobem odżywiamy się od 8 attain 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli sami komponujemy posiłki , a także soki według własnych preferencji. Trzeba mieć na uwadze, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał co najmniej jeden shake i stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Dania z diety Adele powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy sok musi zawierać konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Gdańsk - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Gdańsku – z nami to możliwe!

Żyjesz w Gdańsku lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Szczegółowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza z dobrym skutkiem zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Gdańsku

Catering dietetyczny w Gdańsku pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dopasowane pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sitruinowej, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują prostych metod.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).