Zaintrygowała Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już dość głodówkowych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a na pewno będziesz zadowolony z wielu sukcesów!

Jesteś z Giżycka lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi z naszej listy dowiozą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Giżycka

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Dieta sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Odżywianie sirtfood to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie za jej sprawą wiele osób osiągnęło swój plan. Stosując dietę sirtfood musimy przebrnąć przez etapy diety, które zaplanowano w taki sposób, aby pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Pierwsze fazy diety mogą okazać się niełatwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Twórcy diety wymyślili specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają ciało. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później usiłujesz podtrzymać nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Obrazując sposób żywienia, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki tego planu żywieniowego są najtrudniejsze z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się zaledwie 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie trzeba wypić owocowo-warzywne soki. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4 dni do nawet tygodnia  , należy pamiętać o tym, że w tym czasie dopuszcza się spożywanie 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 shaki z diety Adele.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego shake’a. Kaloryczność nie jest już ograniczona (nie ma tego typu zasad w dniu stosowania), lecz nie należy przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Powinno się poznać zapotrzebowanie energetyczne, żeby dalej tracić kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 reach 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że sami opracowujemy dania , a także koktajle według własnych preferencji. Powinno się mieć na uwadze, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał przynajmniej jeden sok i stałe dania oparte na składnikach sirtuinowych. Posiłki z diety Adele powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy shake powinien zawierać odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Giżycko - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Giżycku – z nami to możliwe!

Żyjesz w Giżycku lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Wyjątkowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby z dobrym skutkiem zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Giżycku

Catering dietetyczny w Giżycku wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a odpowiednie boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają łatwych metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może zamówić tego typu dietę. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).