Dieta sirt Gliwice

Zaintrygowała Cię zmiana Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już dość głodówkowych diet? Chcesz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!

Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Gliwic lub żyjesz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dostarczą dietę na cały dzień pod Twoje drzwi! Efekty możesz osiągnąć w krótkim czasie! Catering dietetyczny to najlepszy wybór – pyszne gotowe dania, oszczędność czasu, a przede wszystkim zdrowe odżywianie.

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę do Gliwic

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Posiłki bogate są w sirtuiny – to białka, które występują w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta sirtfood, ponieważ to właśnie dzięki niej wiele osób osiągnęło swój cel. Będąc na diecie sirtfood musimy przebrnąć przez fazy diety sirtfood, które skomponowano z myślą, by pomóc każdemu zgubić kilogramy. Początkowe fazy diety mogą okazać się niełatwe przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.

Autorzy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później usiłujesz podtrzymać nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!

Etapy i fazy diety sirt dieta sirt

Jak wyglądają fazy diety sirt?

Przebieg sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety sirtfood zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając sposób żywienia, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety Adele są wymagające z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się zaledwie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień trzeba wypić zielone koktajle. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  i przez ten czas możesz jeść 1500 kcal. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 soki z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych w stylu sirtfood i jednego koktajlu. Ilość kalorii nie jest już ograniczona (brak tego typu zasad w dniu stosowania), lecz nie należy popadać ze skrajności w skrajność. Zalecamy poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, by dalej gubić kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. W ten sposób odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety sirtuinowej.

Faza II etap II

Etap końcowy, oznacza to, że samodzielnie komponujemy potrawy oraz soki według własnych preferencji. Należy mieć na uwadze, żeby nasz sposób odżywiania sirt posiadał minimum jeden sok i stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Potrawy z diety sirt powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok powinien zawierać wyliczoną ilość sirtuin.

Dieta sirtfood Gliwice - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Gliwicach – z nami to możliwe!

Mieszkasz w Gliwicach lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!

Dieta sirtfood to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce skutecznie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety sirt. Nie marnuj czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów! 
Zamów dietę i oczekuj szybkiej  redukcji masy ciała bez efektu jojo.

Dieta sirtfood pod Twoje drzwi w Gliwicach

Catering dietetyczny w Gliwicach wesprze Cię na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a odpowiednie boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują prostych rozwiązań, które osiągnąć chcą w krótkim czasie.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien wybrać dietę sirt ze względu na niską podaż energii, która może wywołać problemy w ludzkim organizmie. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).