Dieta sirt Gniezno

Zaintrygowała Cię metamorfoza Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie portale o tym rozmawiały. Masz już dość głodówkowych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Gniezna lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszej listy dowiozą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Gniezna

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta Adele, bo to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój cel. Będąc na diecie sirtfood musimy przebrnąć przez moduły diety, które zaplanowano z myślą, by pomóc każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Pierwsze fazy diety mogą wydawać się trudniejsze przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają ciało. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później próbujesz utrzymać zdrowe nawyki żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Porządek sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Pokazując dietę, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy tego planu żywieniowego są wymagające z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie dieta nakazuje wypić zielone koktajle. Dopuszcza się jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , należy pamiętać o tym, że w trakcie tych dni możesz dostarczać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 soki z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Kaloryka nie jest już szczegółowo określona (żadnych wytycznych w dniu stosowania), ale nie należy przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Warto poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, aby dalej tracić kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 get 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli sami komponujemy dania oraz koktajle według własnych upodobań. Należy nie zapominać, żeby nasz sposób odżywiania sirt posiadał minimum jeden koktajl oraz stałe dania oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety Adele powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy shake musi zawierać odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Gniezno - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Gnieźnie – z nami to realne!

Mieszkasz w Gnieźnie lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zamierza skutecznie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Gnieźnie

Catering dietetyczny w Gnieźnie wesprze Cię na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a dopasowane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że ten sposób odżywiania przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sirt, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują szybkich metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).