Dieta sirt Gorzów Wielkopolski

Zainspirowała Cię metamorfoza Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już dość nieskutecznych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej zielonej drogi, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Gorzowa Wielkopolskiego lub mieszkasz w okolicy? Cateringi z naszego katalogu dowiozą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Gorzowa Wielkopolskiego

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie za jej sprawą wiele osób zrealizowało swój plan. Będąc na diecie sirtfood musimy przejść przez fazy diety, które zaplanowano z myślą, by pomóc każdemu zgubić zbędne kilogramy. Pierwsze etapy diety mogą wydawać się uciążliwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się podtrzymać nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Porządek sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy tego planu żywieniowego są wymagające ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie sposób odżywiania wymaga tego, aby wypić owocowo-warzywne soki. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  i w tym czasie można spożywać 1500 kalorii. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 soki z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego koktajlu. Kaloryczność nie jest już wyliczona na każdy dzień (żadnych wytycznych w dniu stosowania), lecz nie należy popadać ze skrajności w skrajność. Powinno się poznać zapotrzebowanie energetyczne, aby dalej gubić zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 complete 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli indywidualnie komponujemy potrawy i koktajle według własnych upodobań. Powinno się mieć na uwadze, żeby nasz sposób odżywiania sirt posiadał przynajmniej jeden sok oraz stałe potrawy oparte na składnikach sirtuinowych. Posiłki z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy koktajl musi mieć w sobie odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Gorzów Wielkopolski - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Gorzowie Wielkopolskim – z nami to realne!

Przebywasz w Gorzowie Wielkopolskim lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Wyjątkowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto chce efektywnie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Gorzowie Wielkopolskim

Catering dietetyczny w Gorzowie Wielkopolskim pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a dobrane pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że dieta pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sirtfood, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują przystępnych rozwiązań.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).