Dieta sirt Jelenia Góra

Zaskoczyła Cię przemiana Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie portale o tym pisały. Masz już dość głodówkowych diet? Chcesz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Jeleniej Góry lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi z naszej listy dostarczą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne dostarczające dietę sirtfood do Jeleniej Góry

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Dieta sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Odżywianie sirt to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób osiągnęło swój cel. Będąc na diecie sirtfood musimy przejść przez fazy diety, które zostały skomponowane w taki sposób, aby dać wsparcie każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Pierwsze etapy diety mogą wydawać się uciążliwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces wpływa na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety wymyślili specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by podtrzymać dobre przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Porządek diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając dietę, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Początki tego planu żywieniowego są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie dieta nakazuje wypić zielone koktajle. Dopuszcza się jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4 dni complete nawet tygodnia  i przez ten czas dopuszcza się spożywanie 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego shake’a. Kaloryka nie jest już wyliczona na każdy dzień (nie ma tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie można przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, by nadal zrzucać kilogramy lub utrzymać obecną wagę. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 accomplish 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli samodzielnie komponujemy dania oraz soki według własnych upodobań. Powinno się pamiętać, żeby nasz sposób żywienia Adele miał co najmniej jeden koktajl i stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Dania z diety sirtfood powinny być lekkie, a całe menu oparte na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok powinien mieć w sobie konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Jelenia Góra - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Jeleniej Górze – z nami to możliwe!

Przebywasz w Jeleniej Górze lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Wyjątkowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby skutecznie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Jeleniej Górze

Catering dietetyczny w Jeleniej Górze pomoże Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a dopasowane paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że dieta zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sirtfood, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają łatwych sposobów.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien zamówić dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).