Dieta sirt Kalwaria Zebrzydowska

Zaskoczyła Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Chcesz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej zielonej przygody, a z pewnością będziesz zadowolony z wielu sukcesów!

Jesteś z Kalwarii Zebrzydowskiej lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dostarczą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi oferujące dietę sirtfood z dostawą do Kalwarii Zebrzydowskiej

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Dieta sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie za jej sprawą wiele osób wypracowało swój plan. Będąc na diecie sirtfood musimy przebrnąć przez etapy diety, które skomponowano z myślą, by dać wsparcie każdemu zgubić zbędne kilogramy. Pierwsze etapy diety mogą okazać się trudniejsze przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i naładujesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by podtrzymać zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania opracowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając sposób żywienia, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety Adele są najtrudniejsze przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień sposób odżywiania wymaga tego, aby wypić zielone shaki. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  i w tym czasie możesz jeść 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 soki z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Kaloryka nie jest już wyliczona na każdy dzień (żadnych wytycznych w dniu stosowania), jednak nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, żeby wciąż tracić kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 complete 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli sami komponujemy posiłki i soki według własnych upodobań. Należy pamiętać, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał minimum jeden sok oraz stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Posiłki z diety Adele powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl powinien mieć w sobie wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Kalwaria Zebrzydowska - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Kalwarii Zebrzydowskiej – z nami to możliwe!

Przebywasz w Kalwarii Zebrzydowskiej lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Wyjątkowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza z dobrym skutkiem zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Kalwarii Zebrzydowskiej

Catering dietetyczny w Kalwarii Zebrzydowskiej wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dobrane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że dieta zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują szybkich metod.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy może zamówić tego typu dietę. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).