Dieta sirt Katowice

Zainspirowała Cię metamorfoza Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Chcesz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu sukcesów!

Jesteś z Katowic lub żyjesz w okolicy? Cateringi z naszego katalogu dowiozą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi oferujące dietę sirtfood z dostawą do Katowic

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirt to inaczej dieta Adele, bo to właśnie dzięki niej wiele osób osiągnęło swój cel. Stosując dietę sirt musimy przejść przez fazy diety, które skomponowano w taki sposób, aby pomóc każdemu zgubić zbędne kilogramy. Pierwsze etapy diety mogą okazać się uciążliwe przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Twórcy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później próbujesz podtrzymać zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaplanowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając dietę, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki tego planu żywieniowego są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień sposób odżywiania wymaga tego, aby wypić owocowo-warzywne shaki. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4 dni reach nawet tygodnia  , należy pamiętać o tym, że przez ten czas można spożywać 1500 kalorii. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego shake’a. Kaloryczność nie jest już szczegółowo określona (żadnych wytycznych w dniu stosowania), ale nie można przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, aby nadal tracić zbędne kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 get 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli indywidualnie komponujemy potrawy , a także koktajle według własnych upodobań. Trzeba mieć na uwadze, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał przynajmniej jeden koktajl oraz stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Posiłki z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl musi mieć w sobie wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Katowice - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Katowicach – z nami to realne!

Żyjesz w Katowicach lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Wyjątkowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto chce skutecznie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Katowicach

Catering dietetyczny w Katowicach pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dobrane paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że dieta pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują prostych metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może wybrać dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).