Zaintrygowała Cię metamorfoza Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Kłaj lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszej listy dostarczą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Kłaj

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirt to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój plan. Stosując dietę sirt musimy przebrnąć przez etapy diety, które zostały skomponowane z myślą, by dać wsparcie każdemu zgubić zbędne kilogramy. Początkowe fazy diety mogą wydawać się uciążliwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają ciało. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by zachować dobre nawyki żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Porządek diety został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety zaprojektowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając sposób żywienia, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety Adele są wymagające ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się tylko 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie trzeba wypić zielone shaki. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4 dni get nawet tygodnia  i w tym czasie dopuszcza się spożywanie 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 shaki z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Kaloryka nie jest już szczegółowo określona (żadnych tego typu zasad w dniu stosowania), ale nie należy popadać ze skrajności w skrajność. Zalecamy poznać zapotrzebowanie energetyczne, aby nadal zrzucać zbędne kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 pull off 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli sami opracowujemy posiłki i koktajle według własnych preferencji. Trzeba mieć na uwadze, aby nasza dieta sirtfood miała co najmniej jeden koktajl oraz stałe potrawy oparte na składnikach sirtuinowych. Dania z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl powinien mieć w sobie konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Kłaj - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Kłaju – z nami to realne!

Żyjesz w Kłaju lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chce skutecznie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Kłaju

Catering dietetyczny w Kłaju pomoże Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a dobrane paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania zadziała! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sitruinowej, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują szybkich sposobów.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).