Dieta sirt Knurów

Zaintrygowała Cię przemiana Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już dość nieskutecznych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej drogi, a z pewnością będziesz zadowolony z wielu pozytywów!

Jesteś z Knurowa lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszej listy dostarczą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi oferujące dietę sirtfood z dostawą do Knurowa

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Dieta sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, stymulające geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Dieta sirt to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój plan. Stosując dietę sirtfood musimy przebrnąć przez etapy diety, które zostały skomponowane z myślą, by pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Początkowe etapy diety mogą wydawać się uciążliwe przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Twórcy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają organizm. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później próbujesz podtrzymać zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Przebieg sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety zaplanowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Obrazując sposób żywienia, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są najtrudniejsze przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się zaledwie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień należy wypić owocowo-warzywne soki. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  i w trakcie tych dni można spożywać 1500 kcal. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 soki z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Ilość kalorii nie jest już szczegółowo określona (żadnych tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zalecamy poznać zapotrzebowanie energetyczne, aby wciąż gubić kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, oznacza to, że sami komponujemy dania i soki według własnych upodobań. Należy mieć na uwadze, aby nasza dieta sirtfood miała minimum jeden shake i stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety Adele powinny być lekkie, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy shake musi mieć w sobie wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Knurów - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Knurowie – z nami to możliwe!

Żyjesz w Knurowie lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Wyjątkowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zamierza skutecznie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Knurowie

Catering dietetyczny w Knurowie pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a dopasowane paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że dieta pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sirtfood, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują prostych metod.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).