Zainspirowała Cię zmiana Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już dość głodówkowych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Konstancina-Jeziorny lub żyjesz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszej listy dowiozą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne dostarczające dietę sirtfood do Konstancina-Jeziorny

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Dieta sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, bo to właśnie dzięki niej wiele osób osiągnęło swój plan. Stosując dietę sirt musimy przebrnąć przez fazy diety, które zaplanowano w taki sposób, aby pomóc każdemu zgubić zbędne kilogramy. Początkowe fazy diety mogą okazać się uciążliwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później starasz się zachować dobre nawyki żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety opracowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Obrazując dietę, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety są wymagające przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie sposób odżywiania wymaga tego, aby wypić zielone soki. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  i przez ten czas możesz dostarczać 1500 kalorii. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego shake’a. Ilość kalorii nie jest już szczegółowo określona (nie ma wytycznych w dniu stosowania), ale nie należy popadać ze skrajności w skrajność. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne, by dalej zrzucać zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 attain 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli indywidualnie komponujemy potrawy i koktajle według własnych upodobań. Trzeba nie zapominać, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał minimum jeden shake i stałe dania oparte na składnikach sirtuinowych. Dania z diety sirtfood powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok musi mieć w sobie konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Konstancin-Jeziorna - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Konstancinie-jeziorna – z nami to realne!

Mieszkasz w Konstancinie-jeziorna lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Wyjątkowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto chce efektywnie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Konstancinie-jeziorna

Catering dietetyczny w Konstancinie-jeziorna wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a dopasowane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sitruinowej, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują przystępnych rozwiązań.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien zamówić tego typu dietę. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).