Zaintrygowała Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie portale o tym rozmawiały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Kościerzyny lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszej listy dostarczą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Kościerzyny

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Dieta sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób osiągnęło swój cel. Stosując dietę sirtfood musimy przejść przez etapy diety, które zaplanowano w taki sposób, aby pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Początkowe fazy diety mogą wydawać się niełatwe przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by podtrzymać nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek diety został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaprojektowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Pokazując dietę, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety Adele są wymagające ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień sposób odżywiania wymaga tego, aby wypić zielone koktajle. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że przez ten czas możesz dostarczać 1500 kalorii. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 shaki z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Ilość kalorii nie jest już szczegółowo określona (żadnych wytycznych w dniu stosowania), jednak nie można popadać ze skrajności w skrajność. Powinno się poznać zapotrzebowanie energetyczne, by dalej zrzucać kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. Tym sposobem odżywiamy się od 8 attain 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, oznacza to, że samodzielnie opracowujemy posiłki , a także soki według własnych upodobań. Powinno się nie zapominać, aby nasza dieta sirtfood miała co najmniej jeden koktajl i stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Potrawy z diety sirt powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy shake powinien mieć w sobie konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Kościerzyna - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Kościerzynie – z nami to realne!

Mieszkasz w Kościerzynie lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Szczegółowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zamierza efektywnie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Kościerzynie

Catering dietetyczny w Kościerzynie wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dopasowane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że dieta zadziała! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sitruinowej, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają prostych metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien zamówić dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).