Dieta sirt Kostrzyn

Zaskoczyła Cię zmiana Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już dość nieskutecznych diet? Chcesz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej zielonej przygody, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywów!

Jesteś z Kostrzynia lub żyjesz w okolicy? Cateringi z naszej listy dostarczą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Kostrzynia

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Dieta sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirt to inaczej dieta Adele, bo to właśnie dzięki niej wiele osób zrealizowało swój plan. Stosując dietę sirtfood musimy przejść przez moduły diety, które skomponowano w taki sposób, aby pomóc każdemu zgubić zbędne kilogramy. Początkowe etapy diety mogą wydawać się niełatwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i naładujesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później próbujesz utrzymać nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania zaplanowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Obrazując sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy diety są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się tylko 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie należy wypić owocowo-warzywne koktajle. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że w tym czasie dopuszcza się spożywanie 1500 kalorii. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 shaki z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Kaloryczność nie jest już szczegółowo określona (nie ma tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie można popadać ze skrajności w skrajność. Powinno się poznać zapotrzebowanie energetyczne, żeby nadal tracić kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, oznacza to, że sami opracowujemy potrawy i soki według własnych preferencji. Trzeba mieć na uwadze, żeby nasza dieta sirtfood miała minimum jeden sok oraz stałe potrawy oparte na składnikach sirtuinowych. Posiłki z diety Adele powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy shake powinien zawierać konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Kostrzyn - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Kostrzynie – z nami to możliwe!

Przebywasz w Kostrzynie lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce efektywnie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Kostrzynie

Catering dietetyczny w Kostrzynie pomoże Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a odpowiednie pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sirt, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują prostych rozwiązań.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy może wybrać dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).