Dieta sirt Krotoszyn

Zaskoczyła Cię zmiana Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Chcesz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Krotoszyna lub żyjesz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dostarczą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Krotoszyna

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Dieta sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie za jej sprawą wiele osób osiągnęło swój cel. Stosując dietę sirt musimy przebrnąć przez etapy diety, które zostały skomponowane z myślą, by dać wsparcie każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowe fazy diety mogą okazać się trudniejsze przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety wymyślili wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają ciało. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i naładujesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później próbujesz zachować zdrowe nawyki żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek diety został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania zaprojektowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając dietę, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety są najtrudniejsze przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień powinno się wypić zielone shaki. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  , należy pamiętać o tym, że w tym czasie możesz dostarczać 1500 kcal. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 shaki z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego shake’a. Kaloryczność nie jest już wyliczona na każdy dzień (brak wytycznych w dniu stosowania), ale nie można popadać ze skrajności w skrajność. Powinno się poznać zapotrzebowanie energetyczne, aby dalej gubić kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że samodzielnie komponujemy potrawy i soki według własnych upodobań. Trzeba nie zapominać, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał co najmniej jeden koktajl oraz stałe dania oparte na składnikach sirtuinowych. Potrawy z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl powinien mieć w sobie wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Krotoszyn - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Krotoszynie – z nami to realne!

Mieszkasz w Krotoszynie lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza efektywnie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Krotoszynie

Catering dietetyczny w Krotoszynie wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dopasowane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że ten sposób odżywiania zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sirtfood, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują łatwych metod.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy może tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).