Dieta sirt Kryspinów

Zainspirowała Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie portale o tym pisały. Masz już dość nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a z pewnością będziesz zadowolony z wielu pozytywów!

Jesteś z Kryspinowa lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dowiozą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Kryspinowa

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój plan. Stosując dietę sirt musimy przebrnąć przez moduły diety, które zaplanowano w taki sposób, aby pomóc każdemu zgubić zbędne kilogramy. Początkowe etapy diety mogą okazać się trudniejsze przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Twórcy diety wymyślili specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by zachować dobre nawyki żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Przebieg sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania zaplanowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając dietę, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki diety Adele są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się tylko 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień sposób odżywiania wymaga tego, aby wypić zielone shaki. Dopuszcza się jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że przez ten czas możesz dostarczać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 koktajle z diety Adele.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego shake’a. Ilość kalorii nie jest już wyliczona na każdy dzień (żadnych tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Powinno się poznać zapotrzebowanie energetyczne, by nadal gubić zbędne kilogramy lub utrzymać obecną wagę. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 reach 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że sami opracowujemy posiłki oraz soki według własnych preferencji. Powinno się mieć na uwadze, żeby nasz sposób odżywiania sirt posiadał minimum jeden koktajl oraz stałe potrawy oparte na produktach sirtuinowych. Dania z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy sok musi mieć w sobie konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Kryspinów - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Kryspinowie – z nami to możliwe!

Przebywasz w Kryspinowie lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Szczegółowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chce z dobrym skutkiem zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Kryspinowie

Catering dietetyczny w Kryspinowie wesprze Cię na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz konkretną fazę i etap, a dobrane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że dieta zadziała! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sirtfood, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają łatwych sposobów.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien dietę sirtfood. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).