Zaskoczyła Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już dość głodówkowych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej drogi, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Kuźni Raciborskiej lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dowiozą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi oferujące dietę sirtfood z dostawą do Kuźni Raciborskiej

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie za jej sprawą wiele osób wypracowało swój cel. Będąc na diecie sirtfood musimy przejść przez fazy diety, które zostały skomponowane z myślą, by pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Początkowe etapy diety mogą wydawać się uciążliwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety opatentowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się podtrzymać nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Przebieg sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania zaprojektowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając sposób żywienia, prezentuje się właśnie tak:

Faza I etap I

Początki diety Adele są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się tylko 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie dieta nakazuje wypić zielone koktajle. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , należy pamiętać o tym, że w trakcie tych dni można spożywać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 shaki z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Kaloryka nie jest już ograniczona (żadnych tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie można przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zalecamy poznać zapotrzebowanie energetyczne, by nadal zrzucać zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 accomplish 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli samodzielnie komponujemy posiłki i soki według własnych preferencji. Należy mieć na uwadze, żeby nasz sposób żywienia Adele miał co najmniej jeden sok i stałe dania oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety Adele powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy shake powinien zawierać konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Kuźnia Raciborska - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Kuźni Raciborskiej – z nami to możliwe!

Żyjesz w Kuźni Raciborskiej lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Szczegółowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby z dobrym skutkiem zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Kuźni Raciborskiej

Catering dietetyczny w Kuźni Raciborskiej wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a odpowiednie paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sirtfood, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują prostych metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).