Dieta sirt Łaziska Górne

Zainspirowała Cię zmiana Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już dość nieskutecznych diet? Chcesz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej zielonej drogi, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu sukcesów!

Jesteś z Łazisk Górnych lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dostarczą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Łazisk Górnych

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta Adele, bo to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój plan. Stosując dietę sirt musimy przejść przez fazy diety, które skomponowano z myślą, by pomóc każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowe etapy diety mogą okazać się uciążliwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety wymyślili wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później usiłujesz podtrzymać zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety opracowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Pokazując sposób żywienia, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są wymagające z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się zaledwie 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie dieta nakazuje wypić owocowo-warzywne koktajle. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że w tym czasie możesz jeść 1500 kalorii. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego shake’a. Kaloryka nie jest już szczegółowo określona (brak wytycznych w dniu stosowania), lecz nie należy przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zalecamy poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, aby nadal gubić zbędne kilogramy lub utrzymać obecną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 realize 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli samodzielnie opracowujemy potrawy , a także soki według własnych upodobań. Trzeba mieć na uwadze, aby nasza dieta sirtfood miała przynajmniej jeden sok i stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy sok powinien zawierać wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Łaziska Górne - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Łaziskach Górnych – z nami to możliwe!

Przebywasz w Łaziskach Górnych lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Szczegółowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza efektywnie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Łaziskach Górnych

Catering dietetyczny w Łaziskach Górnych wesprze Cię na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a dobrane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że dieta zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sirt, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują przystępnych rozwiązań.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może tego typu dietę. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).