Dieta sirt Legnica

Zainspirowała Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie portale o tym pisały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej przygody, a z pewnością będziesz zadowolony z wielu pozytywów!

Jesteś z Legnicy lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dowiozą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi oferujące dietę sirtfood z dostawą do Legnicy

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Dieta sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Odżywianie sirt to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie za jej sprawą wiele osób zrealizowało swój plan. Stosując dietę sirt musimy przebrnąć przez etapy diety, które zaplanowano z myślą, by pomóc każdemu zgubić zbędne kilogramy. Początkowe etapy diety mogą wydawać się trudniejsze przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety opracowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają ciało. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by zachować dobre nawyki żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaprojektowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Obrazując sposób żywienia, prezentuje się właśnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są wymagające przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się tylko 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień należy wypić owocowo-warzywne soki. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4 dni do nawet tygodnia  i przez ten czas dopuszcza się spożywanie 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego koktajlu. Ilość kalorii nie jest już ograniczona (żadnych wytycznych w dniu stosowania), lecz nie należy przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Warto poznać zapotrzebowanie energetyczne, żeby nadal zrzucać kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 realize 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli indywidualnie opracowujemy potrawy i soki według własnych upodobań. Powinno się mieć na uwadze, aby nasz sposób żywienia Adele miał co najmniej jeden shake i stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Posiłki z diety sirt powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy shake powinien mieć w sobie konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Legnica - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Legnicy – z nami to możliwe!

Przebywasz w Legnicy lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Szczegółowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce efektywnie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Legnicy

Catering dietetyczny w Legnicy pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dopasowane paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sirtfood, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują przystępnych sposobów.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien zamówić dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).