Dieta sirt Lubin

Zaskoczyła Cię przemiana Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już dość głodówkowych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a z pewnością będziesz zadowolony z wielu pozytywów!

Jesteś z Lubinia lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi z naszego katalogu dowiozą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Lubinia

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Dieta sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirt to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie za jej sprawą wiele osób zrealizowało swój cel. Stosując dietę sirtfood musimy przebrnąć przez etapy diety, które skomponowano z myślą, by pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Pierwsze etapy diety mogą wydawać się trudniejsze przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety opatentowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają ciało. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później usiłujesz utrzymać nowe nawyki żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Porządek sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety zaprojektowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Obrazując sposób żywienia, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są najtrudniejsze z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się tylko 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie powinno się wypić owocowo-warzywne shaki. Dopuszcza się jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że w trakcie tych dni możesz jeść 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 soki z diety Adele.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Kaloryczność nie jest już wyliczona na każdy dzień (brak tego typu zasad w dniu stosowania), lecz nie można przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Warto poznać zapotrzebowanie energetyczne, żeby dalej zrzucać zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 reach 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli indywidualnie komponujemy dania i koktajle według własnych preferencji. Trzeba pamiętać, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał przynajmniej jeden shake oraz stałe dania oparte na składnikach sirtuinowych. Dania z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy koktajl musi zawierać konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Lubin - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Lubiniu – z nami to możliwe!

Mieszkasz w Lubiniu lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chce skutecznie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Lubiniu

Catering dietetyczny w Lubiniu pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a odpowiednie paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania zadziała! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sirt, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują szybkich sposobów.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może zamówić dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).