Dieta sirt Lublin

Zaintrygowała Cię przemiana Adele?

Na pewno jej szybka redukcja masy ciała przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirtfood jest ogólnodostępna.

Jesteś z Lublina lub mieszkasz w okolicy? Dieta sirtfood z najlepszych cateringów dotrze do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne dostarczające dietę sirtfood do Lublina

Nic do wyświetlenia

Dieta sirtfood Lublin – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Dieta sirt to inaczej dieta Adele, bo to właśnie za jej sprawą wiele osób osiągnęło swój cel. Stosując dietę sirt musimy przejść przez moduły diety, które zaplanowano w taki sposób, aby dać wsparcie każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Pierwsze etapy diety mogą okazać się niełatwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.

dieta sirtfood dieta pudełkowa

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Porządek diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety opracowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się zaledwie 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie należy wypić zielone koktajle sirtuinowe. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dnia i w tym czasie można spożywać 1500 kcal. Przysługują nam 2 posiłki stałe i dwa koktajle z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie diety sirt przysługują 3 posiłki stałe oraz 1 koktajl. Kaloryczność nie jest już ograniczona (brak wytycznych w dniu stosowania), lecz nie należy popadać ze skrajności w skrajność. Warto poznać swoje zapotrzebowanie energetyczne, aby wciąż tracić kilogramy lub utrzymać obecną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 do 22. dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli sami komponujemy posiłki oraz koktajle sirtuinowe według własnych upodobań. Należy pamiętać, aby nasza dieta sirtfood zawierała przynajmniej jeden koktajl oraz stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis oparty na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl powinien zawierać odpowiednią ilość sirtuin.

Dieta sirtfood dieta pudełkowa - szybka redukcja masy ciała

Dieta sirtfood Lublin – z cateringiem to możliwe!

Mieszkasz w mieście lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie cateringu dietetycznego Powermeal. Wyjątkowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza z dobrym skutkiem zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Dieta pudełkowa może czekać pod Twoimi drzwiami. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie, a Ty ciesz się efektami!

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien korzystać z diety sirtuinowej ze względu na znaczne ograniczenia kaloryczne.
Diety sirt nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).