Zaintrygowała Cię przemiana Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Chcesz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a z pewnością będziesz zadowolony z wielu sukcesów!

Jesteś z Malborka lub mieszkasz w okolicy? Cateringi z naszego katalogu dowiozą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne oferujące dietę sirtfood z dostawą do Malborka

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Dieta sirt to inaczej dieta Adele, bo to właśnie za jej sprawą wiele osób wypracowało swój cel. Będąc na diecie sirtfood musimy przebrnąć przez etapy diety, które skomponowano z myślą, by pomóc każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowe fazy diety mogą wydawać się niełatwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają ciało. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później usiłujesz zachować nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Przebieg sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety zaplanowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Obrazując dietę, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy diety są najtrudniejsze przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się zaledwie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień dieta nakazuje wypić owocowo-warzywne soki. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4 dni realize nawet tygodnia  i przez ten czas można spożywać 1500 kalorii. Przysługują nam 2 dania stałe i 2 shaki z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego koktajlu. Kaloryczność nie jest już wyliczona na każdy dzień (brak tego typu zasad w dniu stosowania), lecz nie powinno się popadać ze skrajności w skrajność. Powinno się poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, by dalej tracić kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 complete 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli indywidualnie opracowujemy posiłki oraz soki według własnych upodobań. Trzeba mieć na uwadze, aby nasz sposób żywienia Adele miał przynajmniej jeden koktajl i stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety sirt powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy sok powinien mieć w sobie konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Malbork - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Malborku – z nami to możliwe!

Przebywasz w Malborku lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Szczegółowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce skutecznie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Malborku

Catering dietetyczny w Malborku pomoże Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz konkretną fazę i etap, a dopasowane pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że dieta przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sirtfood, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają przystępnych rozwiązań.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może wybrać dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).