Dieta sirt Nidek

Zaintrygowała Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie portale o tym rozmawiały. Masz już dość nieskutecznych diet? Chcesz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Nidka lub żyjesz w okolicy? Cateringi z naszego katalogu dowiozą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Nidka

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Dieta sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta Adele, bo to właśnie za jej sprawą wiele osób osiągnęło swój plan. Będąc na diecie sirt musimy przebrnąć przez fazy diety, które skomponowano z myślą, by dać wsparcie każdemu zgubić zbędne kilogramy. Pierwsze fazy diety mogą okazać się trudniejsze przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają ciało. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później starasz się utrzymać zdrowe nawyki żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Przebieg sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety zaprojektowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając dietę, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie trzeba wypić owocowo-warzywne shaki. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że w trakcie tych dni możesz dostarczać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 soki z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Kaloryczność nie jest już wyliczona na każdy dzień (nie ma tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zalecamy poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, by nadal tracić zbędne kilogramy lub utrzymać obecną wagę. Tym sposobem odżywiamy się od 8 get 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że samodzielnie opracowujemy posiłki i koktajle według własnych preferencji. Powinno się mieć na uwadze, żeby nasz sposób odżywiania sirt posiadał minimum jeden shake oraz stałe potrawy oparte na składnikach sirtuinowych. Posiłki z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy shake powinien mieć w sobie wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Nidek - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Nidku – z nami to możliwe!

Mieszkasz w Nidku lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Wyjątkowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chce skutecznie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Nidku

Catering dietetyczny w Nidku pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a odpowiednie pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania zadziała! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają przystępnych sposobów.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).