Dieta sirt Nowy Sącz

Zaskoczyła Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już dość głodówkowych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej drogi, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu sukcesów!

Jesteś z Nowego Sącza lub żyjesz w okolicy? Cateringi z naszej listy dowiozą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Nowego Sącza

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Odżywianie sirtfood to inaczej dieta Adele, bo to właśnie za jej sprawą wiele osób wypracowało swój cel. Stosując dietę sirtfood musimy przebrnąć przez etapy diety, które zaplanowano z myślą, by pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Pierwsze etapy diety mogą wydawać się trudniejsze przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Twórcy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają ciało. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później starasz się podtrzymać nowe nawyki żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Przebieg diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania zaplanowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając sposób żywienia, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Początki tego planu żywieniowego są wymagające przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się tylko 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie sposób odżywiania wymaga tego, aby wypić zielone soki. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że w tym czasie możesz dostarczać 1500 kalorii. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 koktajle z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Kaloryka nie jest już ograniczona (żadnych tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie można popadać ze skrajności w skrajność. Zalecamy poznać zapotrzebowanie energetyczne, aby nadal tracić kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 accomplish 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli indywidualnie komponujemy posiłki i soki według własnych preferencji. Trzeba pamiętać, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał co najmniej jeden shake oraz stałe dania oparte na produktach sirtuinowych. Dania z diety sirt powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy shake musi zawierać konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Nowy Sącz - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Nowym Sączu – z nami to realne!

Mieszkasz w Nowym Sączu lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Wyjątkowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby efektywnie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Nowym Sączu

Catering dietetyczny w Nowym Sączu pomoże Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a dopasowane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sitruinowej, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują przystępnych metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).