Zainspirowała Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie portale o tym rozmawiały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Nowego Targu lub mieszkasz w okolicy? Cateringi z naszej listy dostarczą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne dostarczające dietę sirtfood do Nowego Targu

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie za jej sprawą wiele osób osiągnęło swój plan. Będąc na diecie sirtfood musimy przebrnąć przez etapy diety, które skomponowano z myślą, by pomóc każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowe fazy diety mogą wydawać się uciążliwe przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Twórcy diety wymyślili wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później próbujesz utrzymać nowe nawyki żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Przebieg sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania opracowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Pokazując sposób żywienia, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Początki tego planu żywieniowego są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień dieta nakazuje wypić zielone soki. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4 dni get nawet tygodnia  i w tym czasie możesz dostarczać 1500 kalorii. Przysługują nam 2 dania stałe i 2 shaki z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego soku. Kaloryka nie jest już wyliczona na każdy dzień (nie ma wytycznych w dniu stosowania), jednak nie można popadać ze skrajności w skrajność. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne, by wciąż zrzucać zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. W ten sposób odżywiamy się od 8 realize 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli sami komponujemy posiłki oraz soki według własnych preferencji. Powinno się mieć na uwadze, żeby nasz sposób żywienia Adele miał przynajmniej jeden koktajl oraz stałe potrawy oparte na składnikach sirtuinowych. Posiłki z diety sirt powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok musi zawierać odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Nowy Targ - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Nowym Targu – z nami to możliwe!

Mieszkasz w Nowym Targu lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Szczegółowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zamierza skutecznie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Nowym Targu

Catering dietetyczny w Nowym Targu wesprze Cię na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz konkretną fazę i etap, a dopasowane pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sirtfood, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują łatwych sposobów.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).