Dieta sirt Olsztyn

Zaintrygowała Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie portale o tym rozmawiały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Olsztyna lub mieszkasz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dostarczą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne dostarczające dietę sirtfood do Olsztyna

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Dieta sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, stymulające geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Odżywianie sirt to inaczej dieta Adele, bo to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój cel. Będąc na diecie sirtfood musimy przejść przez etapy diety, które skomponowano z myślą, by dać wsparcie każdemu zgubić zbędne kilogramy. Początkowe etapy diety mogą okazać się trudniejsze przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety opatentowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają organizm. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by utrzymać zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek diety został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety zaprojektowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając sposób żywienia, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki tego planu żywieniowego są najtrudniejsze przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się zaledwie 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie należy wypić zielone koktajle. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  , należy pamiętać o tym, że w tym czasie możesz dostarczać 1500 kalorii. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego shake’a. Kaloryka nie jest już wyliczona na każdy dzień (brak tego typu zasad w dniu stosowania), ale nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Warto poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, by dalej tracić kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 accomplish 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że samodzielnie komponujemy potrawy i koktajle według własnych preferencji. Trzeba nie zapominać, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał przynajmniej jeden shake oraz stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Dania z diety Adele powinny być lekkie, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy sok musi zawierać odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Olsztyn - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Olsztynie – z nami to realne!

Żyjesz w Olsztynie lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza efektywnie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Olsztynie

Catering dietetyczny w Olsztynie pomoże Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a odpowiednie pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że dieta zadziała! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sitruinowej, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują przystępnych rozwiązań.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).