Zaintrygowała Cię zmiana Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu sukcesów!

Jesteś z Opola lub żyjesz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dowiozą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne oferujące dietę sirtfood z dostawą do Opola

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta Adele, bo to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój plan. Będąc na diecie sirtfood musimy przejść przez etapy diety, które skomponowano z myślą, by pomóc każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Pierwsze fazy diety mogą wydawać się trudniejsze przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Twórcy diety opracowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają ciało. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później próbujesz podtrzymać zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Przebieg sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety zaplanowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Obrazując dietę, prezentuje się właśnie tak:

Faza I etap I

Początki tego planu żywieniowego są wymagające z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień trzeba wypić zielone shaki. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4 dni attain nawet tygodnia  i w tym czasie możesz jeść 1500 kalorii. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Kaloryczność nie jest już wyliczona na każdy dzień (żadnych tego typu zasad w dniu stosowania), lecz nie należy popadać ze skrajności w skrajność. Zalecamy poznać zapotrzebowanie energetyczne, by wciąż zrzucać zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 attain 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że samodzielnie komponujemy posiłki i soki według własnych preferencji. Trzeba nie zapominać, żeby nasz sposób odżywiania sirt posiadał co najmniej jeden shake i stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Potrawy z diety sirtfood powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl musi mieć w sobie odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Opole - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Opolu – z nami to realne!

Przebywasz w Opolu lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby efektywnie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Opolu

Catering dietetyczny w Opolu wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a dobrane paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że dieta zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują przystępnych rozwiązań.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy może wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).