Dieta sirt Ostrów Mazowiecka

Zainspirowała Cię zmiana Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Chcesz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej przygody, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Ostrowa Mazowieckiego lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi z naszej listy dostarczą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Ostrowa Mazowieckiego

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta Adele, bo to właśnie za jej sprawą wiele osób wypracowało swój cel. Stosując dietę sirt musimy przejść przez etapy diety, które zostały skomponowane z myślą, by pomóc każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Pierwsze etapy diety mogą okazać się uciążliwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają ciało. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by podtrzymać zdrowe nawyki żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety opracowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając dietę, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Początki tego planu żywieniowego są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie dieta nakazuje wypić owocowo-warzywne shaki. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że przez ten czas dopuszcza się spożywanie 1500 kalorii. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 soki z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Ilość kalorii nie jest już ograniczona (brak wytycznych w dniu stosowania), lecz nie powinno się popadać ze skrajności w skrajność. Zalecamy poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, by dalej zrzucać kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 reach 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli samodzielnie opracowujemy potrawy oraz koktajle według własnych upodobań. Trzeba mieć na uwadze, żeby nasza dieta sirtfood miała co najmniej jeden koktajl oraz stałe potrawy oparte na składnikach sirtuinowych. Dania z diety sirt powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl musi zawierać konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Ostrów Mazowiecka - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Mazowieckiej – z nami to możliwe!

Żyjesz w Mazowieckiej lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Szczegółowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby skutecznie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Mazowieckiej

Catering dietetyczny w Mazowieckiej pomoże Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a odpowiednie boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że ten sposób odżywiania zadziała! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sirtfood, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują prostych metod.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien zamówić tego typu dietę. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).