Dieta sirt Oświęcim

Zainspirowała Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już dość głodówkowych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywów!

Jesteś z Oświęcimia lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi z naszego katalogu dowiozą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne oferujące dietę sirtfood z dostawą do Oświęcimia

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Dieta sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie za jej sprawą wiele osób zrealizowało swój cel. Będąc na diecie sirt musimy przejść przez etapy diety, które zostały skomponowane w taki sposób, aby pomóc każdemu zgubić zbędne kilogramy. Pierwsze fazy diety mogą okazać się trudniejsze przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces wpływa na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety wymyślili specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają organizm. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by zachować zdrowe nawyki żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Przebieg diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaprojektowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy tego planu żywieniowego są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się tylko 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień dieta nakazuje wypić owocowo-warzywne shaki. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że przez ten czas można spożywać 1500 kalorii. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Ilość kalorii nie jest już wyliczona na każdy dzień (brak wytycznych w dniu stosowania), jednak nie należy przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Warto poznać zapotrzebowanie energetyczne, by dalej tracić kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że indywidualnie opracowujemy potrawy , a także soki według własnych upodobań. Należy mieć na uwadze, żeby nasza dieta sirtfood miała co najmniej jeden koktajl i stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Dania z diety sirtfood powinny być lekkie, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy sok powinien mieć w sobie konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Oświęcim - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Oświęcimiu – z nami to realne!

Przebywasz w Oświęcimiu lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Specjalnie opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zamierza z dobrym skutkiem zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Oświęcimiu

Catering dietetyczny w Oświęcimiu pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a dobrane paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że dieta zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sirtfood, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują przystępnych metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).