Dieta sirt Piastów

Zainspirowała Cię zmiana Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej przygody, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Piastowa lub żyjesz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dostarczą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Piastowa

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta Adele, bo to właśnie dzięki niej wiele osób osiągnęło swój plan. Będąc na diecie sirtfood musimy przejść przez fazy diety, które skomponowano z myślą, by pomóc każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowe etapy diety mogą wydawać się uciążliwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety opatentowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają ciało. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później próbujesz zachować zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety zaplanowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając sposób żywienia, prezentuje się właśnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy tego planu żywieniowego są wymagające z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się zaledwie 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie trzeba wypić owocowo-warzywne soki. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że w trakcie tych dni możesz dostarczać 1500 kcal. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego shake’a. Ilość kalorii nie jest już wyliczona na każdy dzień (brak tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie można przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, żeby nadal gubić zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 reach 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli indywidualnie opracowujemy dania , a także koktajle według własnych upodobań. Trzeba pamiętać, aby nasza dieta sirtfood miała co najmniej jeden shake i stałe dania oparte na produktach sirtuinowych. Potrawy z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok powinien zawierać odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Piastów - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Piastowie – z nami to możliwe!

Żyjesz w Piastowie lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby efektywnie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Piastowie

Catering dietetyczny w Piastowie pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dobrane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że dieta pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują szybkich rozwiązań.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy może dietę sirtfood. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).