Dieta sirt Pilica

Zaintrygowała Cię zmiana Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już dość nieskutecznych diet? Chcesz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej drogi, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywów!

Jesteś z Pilicy lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi z naszego katalogu dostarczą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi oferujące dietę sirtfood z dostawą do Pilicy

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Dieta sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, stymulające geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Odżywianie sirtfood to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie za jej sprawą wiele osób wypracowało swój plan. Stosując dietę sirtfood musimy przebrnąć przez etapy diety, które zostały skomponowane z myślą, by pomóc każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowe etapy diety mogą wydawać się trudniejsze przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opatentowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i naładujesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się podtrzymać nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Przebieg sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania zaprojektowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Obrazując sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki tego planu żywieniowego są wymagające z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień powinno się wypić owocowo-warzywne soki. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  , należy pamiętać o tym, że przez ten czas możesz dostarczać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 soki z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego soku. Ilość kalorii nie jest już szczegółowo określona (żadnych wytycznych w dniu stosowania), lecz nie powinno się popadać ze skrajności w skrajność. Warto poznać zapotrzebowanie energetyczne, aby dalej tracić kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, oznacza to, że sami opracowujemy potrawy , a także koktajle według własnych upodobań. Powinno się mieć na uwadze, żeby nasza dieta sirtfood miała minimum jeden shake i stałe potrawy oparte na składnikach sirtuinowych. Potrawy z diety Adele powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy sok powinien zawierać wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Pilica - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Pilicy – z nami to realne!

Przebywasz w Pilicy lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Wyjątkowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby z dobrym skutkiem zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Pilicy

Catering dietetyczny w Pilicy wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a dobrane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że dieta pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sirt, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują szybkich sposobów.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).