Dieta sirt Poręba

Zainspirowała Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już dość nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu sukcesów!

Jesteś z Poręby lub żyjesz w okolicy? Cateringi z naszej listy dostarczą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Poręby

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie za jej sprawą wiele osób wypracowało swój cel. Stosując dietę sirtfood musimy przebrnąć przez fazy diety, które zostały skomponowane w taki sposób, aby dać wsparcie każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Pierwsze etapy diety mogą wydawać się niełatwe przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety opatentowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają ciało. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się podtrzymać dobre przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Porządek sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety opracowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Obrazując sposób żywienia, prezentuje się właśnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy diety są najtrudniejsze z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie trzeba wypić owocowo-warzywne soki. Dopuszcza się jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4 dni accomplish nawet tygodnia  i w tym czasie dopuszcza się spożywanie 1500 kalorii. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Kaloryczność nie jest już wyliczona na każdy dzień (nie ma tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie można przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, by dalej zrzucać zbędne kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. W ten sposób odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, oznacza to, że samodzielnie opracowujemy dania i koktajle według własnych preferencji. Powinno się mieć na uwadze, aby nasza dieta sirtfood miała co najmniej jeden koktajl i stałe dania oparte na składnikach sirtuinowych. Potrawy z diety Adele powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy koktajl musi zawierać wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Poręba - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Porębie – z nami to możliwe!

Mieszkasz w Porębie lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby skutecznie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Porębie

Catering dietetyczny w Porębie pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a dopasowane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że dieta zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają przystępnych metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).