Zainspirowała Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Chcesz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Pszczyny lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi z naszej listy dowiozą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi oferujące dietę sirtfood z dostawą do Pszczyny

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Odżywianie sirt to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób osiągnęło swój plan. Będąc na diecie sirt musimy przebrnąć przez moduły diety, które skomponowano w taki sposób, aby dać wsparcie każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Początkowe etapy diety mogą wydawać się uciążliwe przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Twórcy diety wymyślili wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają ciało. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później próbujesz podtrzymać nowe nawyki żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaplanowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając dietę, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się zaledwie 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie dieta nakazuje wypić owocowo-warzywne soki. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4 dni accomplish nawet tygodnia  , należy pamiętać o tym, że w trakcie tych dni możesz dostarczać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 soki z diety Adele.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego soku. Kaloryczność nie jest już szczegółowo określona (brak wytycznych w dniu stosowania), ale nie należy popadać ze skrajności w skrajność. Powinno się poznać zapotrzebowanie energetyczne, aby wciąż tracić kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli indywidualnie komponujemy dania , a także koktajle według własnych upodobań. Trzeba mieć na uwadze, żeby nasz sposób żywienia Adele miał minimum jeden koktajl i stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Potrawy z diety sirtfood powinny być lekkie, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy sok musi mieć w sobie konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Pszczyna - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Pszczynie – z nami to realne!

Żyjesz w Pszczynie lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Wyjątkowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza z dobrym skutkiem zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Pszczynie

Catering dietetyczny w Pszczynie wesprze Cię na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz konkretną fazę i etap, a odpowiednie boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że dieta przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują prostych rozwiązań.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy może wybrać dietę sirtfood. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).