Dieta sirt Pyskowice

Zaintrygowała Cię metamorfoza Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej zielonej drogi, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywów!

Jesteś z Pyskowic lub mieszkasz w okolicy? Cateringi z naszej listy dostarczą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Pyskowic

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta Adele, bo to właśnie dzięki niej wiele osób osiągnęło swój cel. Stosując dietę sirtfood musimy przebrnąć przez fazy diety, które zostały skomponowane z myślą, by pomóc każdemu zgubić zbędne kilogramy. Początkowe fazy diety mogą wydawać się uciążliwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się zachować zdrowe nawyki żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania opracowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając dietę, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety są wymagające ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się zaledwie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień dieta nakazuje wypić zielone soki. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  i w trakcie tych dni możesz jeść 1500 kcal. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 shaki z diety Adele.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego koktajlu. Ilość kalorii nie jest już wyliczona na każdy dzień (nie ma wytycznych w dniu stosowania), ale nie powinno się popadać ze skrajności w skrajność. Powinno się poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, żeby dalej tracić zbędne kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 get 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że indywidualnie komponujemy posiłki oraz soki według własnych preferencji. Trzeba pamiętać, aby nasza dieta sirtfood miała przynajmniej jeden sok oraz stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Potrawy z diety sirtfood powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy shake musi zawierać wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Pyskowice - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Pyskowicach – z nami to realne!

Mieszkasz w Pyskowicach lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Szczegółowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zamierza efektywnie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Pyskowicach

Catering dietetyczny w Pyskowicach pomoże Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a odpowiednie boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sirtfood, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają przystępnych metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).