Dieta sirt Rawa Mazowiecka

Zainspirowała Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie portale o tym rozmawiały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Rawy Mazowieckiej lub żyjesz w okolicy? Cateringi z naszego katalogu dowiozą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Rawy Mazowieckiej

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirt to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie za jej sprawą wiele osób osiągnęło swój cel. Będąc na diecie sirtfood musimy przejść przez fazy diety, które zostały skomponowane w taki sposób, aby pomóc każdemu zgubić zbędne kilogramy. Początkowe etapy diety mogą wydawać się uciążliwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Twórcy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają ciało. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i naładujesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by utrzymać dobre nawyki żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Przebieg diety został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania opracowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Pokazując sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy diety są wymagające przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień sposób odżywiania wymaga tego, aby wypić owocowo-warzywne koktajle. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że w trakcie tych dni dopuszcza się spożywanie 1500 kcal. Przysługują nam 2 dania stałe i 2 soki z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Kaloryka nie jest już wyliczona na każdy dzień (brak wytycznych w dniu stosowania), jednak nie można przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Powinno się poznać zapotrzebowanie energetyczne, by nadal gubić kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. W ten sposób odżywiamy się od 8 reach 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że indywidualnie opracowujemy posiłki i koktajle według własnych upodobań. Trzeba mieć na uwadze, aby nasz sposób żywienia Adele miał przynajmniej jeden sok i stałe dania oparte na składnikach sirtuinowych. Potrawy z diety sirt powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy sok musi mieć w sobie konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Rawa Mazowiecka - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Rawie Mazowieckiej – z nami to możliwe!

Mieszkasz w Rawie Mazowieckiej lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza z dobrym skutkiem zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Rawie Mazowieckiej

Catering dietetyczny w Rawie Mazowieckiej wesprze Cię na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a dopasowane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że dieta przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują łatwych rozwiązań.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może dietę sirtfood. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).