Dieta sirt Rzeszów

Zaskoczyła Cię zmiana Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej drogi, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu sukcesów!

Jesteś z Rzeszowa lub żyjesz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dostarczą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Rzeszowa

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, stymulające geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta Adele, bo to właśnie za jej sprawą wiele osób wypracowało swój plan. Stosując dietę sirt musimy przebrnąć przez etapy diety, które zostały skomponowane w taki sposób, aby pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Początkowe fazy diety mogą wydawać się niełatwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opatentowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się podtrzymać zdrowe nawyki żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Porządek sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety zaprojektowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Obrazując sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy tego planu żywieniowego są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień dieta nakazuje wypić zielone shaki. Dopuszcza się jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , należy pamiętać o tym, że w tym czasie możesz jeść 1500 kcal. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety Adele.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Kaloryczność nie jest już wyliczona na każdy dzień (brak wytycznych w dniu stosowania), jednak nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Powinno się poznać zapotrzebowanie energetyczne, żeby nadal gubić kilogramy lub utrzymać obecną wagę. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli sami komponujemy potrawy , a także soki według własnych upodobań. Należy mieć na uwadze, aby nasz sposób żywienia Adele miał co najmniej jeden shake oraz stałe potrawy oparte na produktach sirtuinowych. Potrawy z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl powinien mieć w sobie odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Rzeszów - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Rzeszowie – z nami to możliwe!

Przebywasz w Rzeszowie lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza z dobrym skutkiem zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Rzeszowie

Catering dietetyczny w Rzeszowie wesprze Cię na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz konkretną fazę i etap, a dopasowane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że dieta zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sirt, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują przystępnych sposobów.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).