Dieta sirt Sieradz

Zaintrygowała Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Chcesz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej zielonej przygody, a z pewnością będziesz zadowolony z wielu sukcesów!

Jesteś z Sieradza lub żyjesz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dowiozą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Sieradza

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób zrealizowało swój plan. Stosując dietę sirtfood musimy przebrnąć przez etapy diety, które zostały skomponowane z myślą, by pomóc każdemu zgubić zbędne kilogramy. Pierwsze fazy diety mogą okazać się uciążliwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces wpływa na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opracowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają organizm. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później usiłujesz podtrzymać dobre przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg diety został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania opracowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Pokazując dietę, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy diety są wymagające ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień powinno się wypić owocowo-warzywne soki. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  , należy pamiętać o tym, że w trakcie tych dni możesz jeść 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 soki z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego koktajlu. Kaloryka nie jest już ograniczona (nie ma wytycznych w dniu stosowania), ale nie należy przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zalecamy poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, żeby wciąż gubić zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 complete 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że sami komponujemy dania i koktajle według własnych upodobań. Trzeba nie zapominać, aby nasza dieta sirtfood miała minimum jeden shake i stałe dania oparte na składnikach sirtuinowych. Posiłki z diety Adele powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok powinien mieć w sobie wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Sieradz - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Sieradzu – z nami to możliwe!

Mieszkasz w Sieradzu lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Wyjątkowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zamierza z dobrym skutkiem zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Sieradzu

Catering dietetyczny w Sieradzu pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a odpowiednie paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania zadziała! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sirt, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają prostych rozwiązań.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien wybrać dietę sirtfood. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).